Vizija ir misija

You are here:

GIMNAZIJOS VIZIJA

Vainuto gimnazija – šiuolaikiška, nuolat besimokanti, atvira visuomenei ir kaitai, demokratiškai organizuota, bendražmogiškomis vertybėmis ir susitarimais savo gyvenimą grindžianti mokinių, jų tėvų ir mokytojų bendruomenė, užtikrinanti ugdymo(si) galimybių įvairovę ir kokybę, ugdanti brandžią, gebančią integruotis visuomenėje asmenybę.

GIMNAZIJOS MISIJA

Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį, pagrindinį ir vidurinį ugdymą, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio gebėjimus, poreikius, siekiant kiekvieno mokinio asmeninės pažangos, ruošti jį tolimesniam sėkmingam mokymuisi ir savarankiškam gyvenimui šiuolaikinėje visuomenėje.

GIMNAZIJOS VERTYBĖS

Saugumas, demokratiškumas, pilietiškumas, kūrybiškumas, atsakingumas, tolerancija.